Září 2007

Diplomky za bleskovku 1

23. září 2007 v 9:22 | Mrs.Tygris-Majtelka blogu |  Soutěže
No tady jsou diplomky ale bleskovky už dělat nebudu protože se jich nikdo nechce ůčastnit

Obrázky - LK 2

16. září 2007 v 18:53 | Mrs.Tygris-Majtelka blogu |  Obrázky The Lion King

Bleskovka 1

16. září 2007 v 7:34 | Mrs.Tygris-Majtelka blogu |  Soutěže
Tak jsem si řekla že na blogách s lvím kralem jaksi chybí bleskovky tak tady jednu máte
Bude o postavách z lvího krále původního a z mého príběhu

1)Jméno hlavní postavi ve lvím králi původní je ?

2)Jméno hlavní postavi ve lvím králi mojí verze je ?

3)Jakej je rozdíl mezi postavou a) a b)?
a)
b)
3)Co mají společního tyto postavi???
4)Jmenujte aspon pět lvic z lvího krále můžete z obou verzí

5)a Nakonec jakou postavu chcete na diplomek??

Omlouvám se!!!!!!!!!!!

16. září 2007 v 7:26 | Mrs.Tygris-Majtelka blogu |  Nástěnka

Chci se omluvit všem co jsem chodí často,pravidelně a rádi,že jsem nic moc nepřidávám.

Důvod : Chodím na střední tak nemám moc času na žádnej můj blog ,a když se nějakej najde tam zas všechny nestíchám ale přísahám že se snažím.

takže ještě jednou PARDÓN


Aronsův příheh 1

9. září 2007 v 13:24 | Mrs.Tygris-Majtelka blogu |  Komixy
Tak jsem tu zas a ajk jsem slíbil povyprávím vám jak to bylo než jsem dospěl.
Když jsem se narodil žila ještě Uru moje babička a taky pořád královna Lví říše, k vůli tomu jsem nebyl představen všem zvířatům jako následní trůnu po vládcově smrti tím byl v té době Mufasa můj otec.Mě to když jsem o pár měsíců zjistil že to nebylo jak to mělo být nevadilo,já totiž nechtěl vládnou v téhle zemi ,ale chtěl jsem jít a oběvovat moji vlastní zem jenže jsem nemohl kvůli otci a tak jsem se toulal po říši a hledal někoho kdo si se mou bude hrát.
Jednou jsem se zatoulal až na sloní hřbitov.
Ani jsem si toho nešim a jen tak jsem šel dál až jsem došel do míst kde sídlily hyeny.To jsem samozřejmě nevěděl a protože jsem byl zvědavé lvíče,šel jsem se podívat kdo tam bydlí.
Když jsem došel až ke vchodu do jeskyně uslyšel jsem zevnitř povědomí hlas strýčka Scara, jak se baví z hyenami.Scar ležel na skalnatém výběžku a hyeny se podním dole bavily a požíraly kus zebry.
Když si mě Scar a hyeny všimli,švihl Scar packou pod krkem a hyeny na povel mě začali honit.Nemohli mě chytit a hnali mě až k průdkému srázu který dole dončil trništěm.neměl jsem jinou možnost něž pokusit stěstí a vydat se dolů.Mno já měl stěstí a neměl jsem jedinej škrábanec, to jen díky tomu že jsem byl ještě malí,no ale hyeny to schytali padli to toho trniště všechny tři a okamžitě vyletěli ven protože měly po sobě plno trnů.jak se jych zbavili to už nevím .Já totiž se proplet trništěm pryč a přes nějakou poušť jsem běžek nějakému pralesu .bylo to už za hranicemi naší říše ale ja byl zvědaví.Jenže v půlce cesty nastal háček-já ondlel-jak mě Timon a Pumba odnesli k tý vodě nevím přesně ale podle toho co mě pak vyprávěli ,tak mě zacgránily pře supama když se na mě snášet a odnesli mě k vodě a do stínu.
Tam u tý vody jsem se probral a seznámil se smími novými přáteli.Po té jsme si chvíli hráli a povídali,když se začalo stmívat a já si vzpoměl že musím domů.A tak jsme Timonovi a Pumbovi slíbil že zítra přijdu zas a šel jsem.
Doma jsem zjistil že Scar řekl že jsem mrtví,tak jsem se vůbec neukazoval a nechal jsem rodiče přitom a šel si splnit sen .Tím pádem jsem se vrátil za Timonem a Pumbou.
Žil jsem snimy ,shaněli jsme si navzájem potravu,naučily jsme se svoje zvyky, já se naučil jejich heslo -hakuna matata-a jejich potravu jist -brouky a hmyz.
Vyrůstal a sílil jsem v krásného lva.
Když jsem dospě dozvěděl jsem se od sysla ,který mi podával správi co se děje v království,že mám bratra jménem Simba a že se zrovna narodil.Rozhodl jsem se vrátit do Lví říše zatím jako neznámí abych uvítal svého bratra.Timonovi a Pumbovi jsem řekl že až bude můj bráška větší že ho za nimi přivedu představit a že se určitě za nějakou dobu vrátím,rozloučil jsem se s nimi a šel jsem domů.